• O nas

Tworzymy w pełni naturalne półprodukty do produkcji lodów. Jesteśmy polskim producentem z młodym i ambitnym zespołem. Nazywamy się elements.

Codziennie pracujemy nad tym, aby pomagać lodziarniom i sprawić, aby ich lody były jeszcze smaczniejsze i zdrowsze, a przez to zyskiwały nowych świadomych klientów szukających autentycznych produktów o najwyższej jakości. Podstawą większości z naszych baz jest innowacyjny błonnik roślinny oraz mieszanka funkcjonalnych białek, które pozwalają na osiągnięcie rewelacyjnej struktury i kremowości bez konieczności użycia sztucznych emulatorów i stabilizatorów

Mam na imię Szymon, z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa, ale los chciał, że zostałem lodziarzem. Wszystko zaczęło się od małej lodziarni GAŁKA otwartej na obrzeżach Wrocławia, którą założyliśmy wraz z moją żoną Natalią. Potem okazało się, że bardziej niż sama lodziarnia fascynuje mnie technologia lodowa i zacząłem bardzo intensywnie zgłębiać tę dziedzinę. Brakowało mi na rynku produktów o czystym składzie, bez tanich, niepotrzebnych wypełniaczy.

Natalia odpowiada miedzy innymi za kontrolę jakości wszystkich produktów i receptur. Zajmuje się też marketingiem. Większość rolek, wpisów na fb, czy relacji to efekt pracy Natalii.

Codziennie wymyślamy nowe receptury, liczymy je w zaawansowanych i innowacyjnych kalkulatorach.

W naszym zespole jest również Dagmara, które kręci lody, testuje je i na bieżąco daje feedback, co należy poprawić. Zarządza GAŁKĄ. A w GAŁCE mamy przezdolne, młode osoby, które codziennie częstują Was naszymi lodami, ciastami i parzą kawę. fb.com/galkalodynaturalne

Znajdziesz u nas naturalne bazy do lodów wegańskich bez dodatku cukru, sorbetów, czy klasycznych lodów mlecznych.

Kochamy wyzwania, dosłownie surfujemy na falach nowych trendów.

Dlatego, jeśli prowadzisz lodziarnię i potrzebujesz dawki świeżych pomysłów, czegoś jak dotąd niespotykanego, ale sprawdzonego, tworzonego od podstaw, tutaj, w Polsce, to zgłoś się do nas.

Jesteśmy innowacyjni, ale korzystamy też z wiedzy zawartej w klasycznych recepturach.

Na dodatek dołączając do nas otrzymujesz dostęp do strefy elements, a w niej: przykładowe przepisy, wskazówki i inspiracje jak prowadzić lodziarnię.

Ok, to wszystko brzmi dobrze, ale potrzebujemy konkretów: co proponujemy? Na początek zestaw startowy!

Zamów teraz i przekonaj się sam, czy możesz nam zaufać.